Celta Vigo - Girona, wynik spotkania: 0-1

W dniu 28 stycznia 2024 roku na stadionie Abanca-Balaídos odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Celta Vigo i Girona. Spotkanie należało do 22. kolejki ligi La Liga, a ostateczny wynik to 0-1 na korzyść zespołu Girona. Wynik na przerwę również wskazywał prowadzenie Girona 0-1.

Relacja z meczu Celta Vigo - Girona

Dzisiaj na stadionie Abanca-Balaídos odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Celta Vigo i Girona. Mecz należał do ligi La Liga, a sędzią głównym był Mario Melero Lopez z Hiszpanii.

W pierwszej połowie meczu Girona objęło prowadzenie po bramce strzelonej przez Portu w 20. minucie. Mimo wyrównanej gry, piłkarze Celty Vigo nie byli w stanie odpowiedzieć bramką. Wynik do przerwy wynosił 0-1 na korzyść drużyny gości.

W drugiej połowie emocje sięgały zenitu, a obie drużyny starały się zdobyć bramkę. Niestety żaden zespół nie zdołał zmienić wyniku, co ostatecznie zaowocowało zwycięstwem Girony 1-0.

Na boisku nie obyło się bez żółtych kartek. Daley Blind został ukarany w 50. minucie, a Jailson z Celty Vigo otrzymał żółtą kartkę w 71. minucie. Niestety, żaden z zawodników nie zdołał wykorzystać sytuacji i zmienić wyniku meczu.

Niestety, mecz nie obył się bez emocji, gdyż w końcówce spotkania Jailson został ukarany czerwoną kartką. Zawodnicy Girony zachowali się bez zarzutu i nie otrzymali żadnej czerwonej kartki.

Po emocjonującym meczu, Celta Vigo zmierzy się z drużynami Osasuna, Getafe i Barcelona, natomiast Girona czekają starcia z Real Sociedad, Real Madrid oraz kolejnym przeciwnikiem, którego jeszcze nie poznaliśmy.