Cadiz kontra Celta Vigo, wynik spotkania: 2-2

W minioną sobotę, 25 lutego o godzinie 13:00, na Estadio Nuevo Mirandilla, drużyny Cadiz i Celta Vigo spotkały się w ramach 26. kolejki La Liga. Mecz ten obfitował w emocje aż do ostatniego gwizdka, kończąc się remisem 2-2. Pomimo prowadzenia Celty Vigo 1-0 na przerwę, Cadiz zdołał odrobić straty i zapewnić kibicom widowisko godne uwagi.

Mecz pomiędzy Cadiz a Celtą Vigo zakończył się remisem 2-2

W meczu 26. kolejki La Ligi Cadiz podejmował Celtę Vigo na Estadio Nuevo Mirandilla. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 13:00, a sędzią głównym był Miguel Angel Ortiz Arias z Hiszpanii.

Pierwsza połowa spotkania była bardzo wyrównana, jednak to goście z Celtą Vigo wyszli na prowadzenie po bramce Iago Aspasa w 11. minucie, asystującym był L. de la Torre. Wynik do przerwy wynosił 0-1 na korzyść Celtów.

Druga połowa również była pełna emocji. W 58. minucie W. Swedberg podwyższył prowadzenie Celtów na 0-2 po asyście Manu Sáncheza. Mimo trudnej sytuacji, gospodarze zdołali odrobić straty. W 66. minucie Juanmi zdobył bramkę dla Cadiz, a asystę zanotował Sergi Guardiola, zmniejszając wynik do 1-2.

Ostateczny remis dla Cadiz zapewnił im D. Machís, który strzelił w 90. minucie, ustalając wynik spotkania na 2-2.

W trakcie meczu obie drużyny otrzymały żółte kartki. W drużynie gospodarzy kartki obejrzał Juanmi w 72. minucie oraz Rubén Alcaraz w 86. minucie. Z kolei w zespole gości żółte kartki otrzymali Renato Tapia (33'), Javier Manquillo (41') oraz Iago Aspas (76').

Nie odnotowano czerwonych kartek w trakcie meczu.