Dnia 2024-01-13 15:15 odbyło się spotkanie Mallorca - Celta Vigo: wynik 1-1

W meczu ligowym La Liga pomiędzy drużynami Mallorca i Celta Vigo padł remis 1-1. Mecz odbył się w Estadi Mallorca Son Moix, a bramki padły zarówno przed przerwą, jak i po niej. Zawodnicy obu zespołów zaprezentowali wysoki poziom i walkę o każdą piłkę.

Mecz pomiędzy drużynami Mallorca a Celta Vigo

W dniu 13 stycznia 2024 roku na Estadi Mallorca Son Moix odbył się mecz pomiędzy drużynami Mallorca a Celtą Vigo, w ramach 20. kolejki La Liga. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1, a emocje sięgały zenitu przez całą jego długość.

Zaraz po pierwszym gwizdku sędziego Głównego, Victor Garcia Verdura, obie drużyny ruszyły do walki o zwycięstwo. Goście szybko objęli prowadzenie za sprawą Iago Aspasa, który pokonał bramkarza Mallorki w 10. minucie, wykorzystując asystę Jørgena Strand Larsena.

Atmosfera na stadionie była gorąca, a kibice dopingowali swoje drużyny, dodając pikanterii całej rywalizacji. Gospodarze nie zamierzali jednak grać drugie skrzypce i szybko odpowiedzieli bramką. Cyle Larin w 43. minucie wyrównał wynik, wykorzystując świetną asystę Giovanniego Gonzáleza.

Po przerwie obie ekipy kontynuowały zaciętą walkę o zwycięstwo. Obie drużyny miały swoje okazje, ale bramkarze stanęli na wysokości zadania, nie pozwalając rywalom na zdobycie kolejnego gola.

W trakcie meczu arbiter rozdał kilka żółtych kartek. Dla gospodarzy kartoniki otrzymali Cyle Larin, Giovanni González, Abdón Prats oraz José Copete. Natomiast zawodnik Celtы Vigo, Jørgen Strand Larsen, został ukarany w 82. minucie.

W końcówce spotkania emocje sięgnęły zenitu, obie drużyny starały się zdobyć bramkę na ostatnią chwilę, ale ostatecznie mecz zakończył się remisem 1-1.

Po tym spotkaniu obie drużyny przystępują do kolejnych wyzwań. Mallorca zmierzy się z Tenerife, Villarreal oraz Real Betis, natomiast Celta Vigo zmierzy się z Valencią, Realem Sociedad oraz Gironą. Czy któraś z tych drużyn zdoła odnieść zwycięstwo? Tego dowiemy się już niedługo.