Dnia 2023-12-16 13:00 na stadionie Abanca-Balaídos odbyło się spotkanie Celta Vigo vs Granada CF zakończone wynikiem 1-0

Mecz pomiędzy drużynami Celta Vigo i Granada CF zakończył się wynikiem 1-0. Spotkanie, które odbyło się 16 grudnia o godzinie 13:00 na stadionie Abanca-Balaídos, miało miejsce w ramach 17. kolejki La Liga.

Sprawozdanie z meczu

W niedzielne popołudnie na stadionie Abanca-Balaídos odbyło się starcie pomiędzy drużynami Celta Vigo a Granada CF. Atmosfera na stadionie była gorąca, widzowie dopieszczeni przez słońce gorącego dnia, wyczekiwali na zmagania swoich ulubieńców. Artyści futbolu weszli na murawę pełni zapału i gotowi do walki.

Po zaciętej pierwszej połowie, to gospodarze wyszli na prowadzenie. W 20. minucie J. Strand Larsen ustalił wynik na 1-0, wprowadzając ekscytację na trybuny. Asystę przy tej bramce zanotował zawodnik zespołu Celta Vigo, którego gra była widocznie zgrana i skuteczna.

Druga połowa nie obyła się bez emocji. Gospodarze zostali osłabieni w 80. minucie, kiedy to Iago Aspas otrzymał czerwoną kartkę. Mimo tego, Celta Vigo potrafiła utrzymać prowadzenie do końcowego gwizdka.

Spotkanie było pełne napięcia, a emocje sięgały zenitu zwłaszcza w końcówce meczu. Ostatecznie, Celta Vigo zwyciężyła 1-0 nad Granada CF, co wywołało niekłamaną radość wśród kibiców.

Żółte kartki leciały jak na zawołanie, zarówno dla gospodarzy, jak i gości. Mecz był bardzo zacięty, co potwierdza liczba łącznie siedmiu żółtych kartek dla Celta Vigo oraz dwóch dla Granada CF. Ostatecznie, to gospodarze otrzymali także jedną czerwoną kartkę, co z pewnością wpłynęło na przebieg drugiej połowy.

Następne mecze dla Celta Vigo to starcia z Villarreal, Real Betis oraz Amorebieta. Natomiast drużyna Granada CF zmierzy się z Sevillą, Cadiz oraz LE Havre.