Mecz Osasuna vs Celta Vigo, wynik końcowy 0-3

Witajcie kibice piłki nożnej! Dziś przygotowaliśmy dla Was relację z niedawnego starcia pomiędzy drużynami Osasuna i Celta Vigo, które odbyło się 4 lutego o godzinie 15:15 na Estadio El Sadar. Czytajcie dalej, aby dowiedzieć się, jakie wydarzenia miały miejsce na boisku.

Relacja z meczu piłki nożnej pomiędzy drużynami Osasuna a Celtą Vigo.

Potężna dominacja Celtы Vigo - zwycięstwo 0-3

W sobotnie popołudnie na Estadio El Sadar odbył się mecz pomiędzy drużynami Osasuna i Celta Vigo w ramach 23. kolejki La Liga. Widowisko to z pewnością nie zawiódł fanów piłki nożnej, chociaż gospodarze nie mieli powodów do zadowolenia. Celta Vigo okazała się zdecydowanie lepszym zespołem, zwyciężając 3-0.

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 15:15 w Hiszpanii, pod okiem sędziego głównego Javiera Alberoli Rojasa. Atmosfera na stadionie była gęsta, a kibice obu drużyn gorączkowo dopingowali swoje ulubieńce, tworząc niesamowitą aurę.

Po pierwszej połowie Celta Vigo prowadziła 2-0, dzięki bramkom J. Stranda Larsena w 24. minucie oraz L. de la Torre w 25. minucie. Gospodarze próbowali odwrócić losy meczu, jednak nie byli w stanie znaleźć sposobu na skuteczną grę ofensywną.

W drugiej połowie Celta Vigo kontynuowała swoją dominację, a T. Douvikas zapewnił zwycięstwo swojej drużynie strzelając bramkę na 3-0 w 90. minucie. Niestety, dla Osasuny było to bardzo bolesne doświadczenie.

W trakcie meczu obie drużyny zebrały żółte kartki, z Davidem Garcíą z Osasuny otrzymującym kartkę w 12. minucie, a Kike Barja dołączając do niego w 84. minucie. Nie odnotowano czerwonych kartek.

Po tej porażce Osasuna będzie musiała podjąć starania, aby poprawić swoją formę, gdyż ich kolejne mecze będą z reprezentacjami Real Sociedad, Cadiz i Las Palmas. Z kolei Celta Vigo, po takim znakomitym zwycięstwie, zmierzy się z zespołami Getafe, Barcelona i Cadiz.