Spotkanie Athletic Club vs Celta Vigo zakończone wynikiem 4-3

Wczorajszy mecz w ramach 13. kolejki La Liga pomiędzy drużynami Athletic Club i Celtą Vigo okazał się prawdziwą gratką dla kibiców piłki nożnej. Spotkanie, które odbyło się na stadionie San Mamés Barria, zakończyło się wynikiem 4-3 dla gospodarzy. Obie drużyny zaprezentowały widowiskową grę, a emocje sięgnęły zenitu już w pierwszej połowie, kiedy to na przerwę obie ekipy schodziły przy wyniku 2-2.

Relacja z meczu piłki nożnej: Athletic Club - Celta Vigo (4-3)

Mecz pomiędzy drużynami Athletic Club i Celta Vigo odbył się w ramach 13. kolejki La Liga na stadionie San Mamés Barria. Emocjonujące spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 4-3 po emocjonujących 90 minutach gry.

Atmosfera na stadionie była gęsta od samego początku. Zarówno kibice gospodarzy, jak i przyjezdnych, stworzyli niesamowite wsparcie dla swoich drużyn. Obie ekipy walczyły o każdą piłkę, co owocowało spektakularnym widowiskiem.

Pierwsza połowa toczyła się pod znakiem bramek, z Iago Aspas otwierającym wynik dla Celta Vigo po 25 minutach gry. Jednak gospodarze szybko odpowiedzieli za sprawą Oihana Sanceta, który doprowadził do wyrównania. Mimo tego, goście ponownie wyszli na prowadzenie za sprawą J. Bamy, jednak to nie zniechęciło drużyny z Bilbao, która wyrównała przed przerwą za sprawą Gorki Guruzety, po asyście Nico Williamsa.

Druga połowa była równie emocjonująca, z Gorką Guruzetą zdobywającym swojego drugiego gola w 52. minucie i ponownie wyprowadzającym Athletic Club na prowadzenie. Jednak Celta Vigo nie zamierzała się poddać i doprowadziła do wyrównania za sprawą J. Strand Larsena. W końcówce meczu, Álex Berenguer zdobył zwycięskiego gola dla gospodarzy, ustalając wynik na 4-3.

Spotkanie nie obyło się bez emocji, czego dowodem były żółte kartki dla Unai Simóna i Raúla Garcíi z Athletic Club oraz dla Iago Aspasa i Vicente Guaita z Celta Vigo. Mecz sędziował Juan Luis Pulido Santana ze Hiszpanii.

Po tym zwycięstwie, Athletic Club zmierzy się kolejno z Gironą, Rayo Vallecano i Granadą CF, natomiast Celta Vigo czeka rywalizacja z Valencią, Cadiz oraz Rayo Vallecano.