Na obiekcie Abanca-Balaídos dnia 2023-12-04 20:00 odbył się mecz Celta Vigo vs Cadiz zakończony wynikiem 1-1

W niedzielnym starciu ligowym La Liga drużyna Celty Vigo podejmowała Cadiz na swoim stadionie Abanca-Balaídos. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1, a goście objęli prowadzenie 1-0 po pierwszej połowie. Zapraszamy do lektury relacji z tego emocjonującego meczu.

Mecz piłki nożnej: Celta Vigo kontra Cadiz

Mecz ligowy pomiędzy drużyną gospodarzy, Celtą Vigo, a gośćmi, Cadiz, zakończył się remisem 1-1. Spotkanie odbyło się na stadionie Abanca-Balaídos w ramach 15. kolejki La Ligi.

Sprawozdanie z meczu

Na wypełnionym po brzegi stadionie Abanca-Balaídos, Celta Vigo zmierzyła się z Cadiz w emocjonującym starciu. Gospodarze rozpoczęli mecz z determinacją, jednak to goście wyszli na prowadzenie po trafieniu Ivána Alejo w 16. minucie. Mimo wielu prób, Celta nie potrafiła znaleźć drogi do bramki rywali aż do drugiej połowy.

W 57. minucie J. Strand Larsen doprowadził do wyrównania po zagraniu Manu Sáncheza, co wywołało ogromne emocje wśród kibiców obu drużyn. Mecz nabrał tempa, a zawodnicy obu ekip stawiali twarde warunki w defensywie, uniemożliwiając przeciwnikom zdobycie kolejnej bramki.

Spotkanie nie obyło się bez kartek, sędzia Jesus Gil Manzano rozdał aż sześć żółtych kartek gościom, a dwie gospodarzom. Cadiz musiał sobie radzić bez jednego zawodnika od 33. minuty, kiedy to Víctor Chust zobaczył czerwoną kartkę. Carlos Dotor z Celta Vigo również otrzymał żółtą kartkę, aż w doliczonym czasie gry.

W końcowym gwizdku sędziego wynik 1-1 utrzymał się na tablicy wyników, co sprawiło, że kibice obu drużyn opuścili stadion z mieszanych uczuciami. Mimo że żadna z drużyn nie sięgnęła po zwycięstwo, emocjonujące widowisko z pewnością nie pozostawiło nikogo obojętnym.

Celta Vigo będzie teraz przygotowywać się do kolejnych spotkań z Rayo Vallecano, Granada CF oraz Villarrealem, podczas gdy Cadiz zmierzy się z Las Palmas, Real Sociedad oraz ponownie z Granadą CF.