Na stadionie Estadio Coliseum dnia 2024-02-11 13:00 odbyło się spotkanie między Getafe oraz Celta Vigo zakończone wynikiem 3-2

Wczoraj, 11 lutego, na Estadio Coliseum odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Getafe i Celtą Vigo w ramach 24. kolejki La Ligi. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Getafe 3-2 po widowiskowej rywalizacji, która dostarczyła kibicom wiele niezapomnianych emocji. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2-0 na korzyść gospodarzy, a ostateczny wynik został ustalony dopiero w końcowych minutach starcia.

La Liga: Getafe vs. Celta Vigo - Relacja z Meczu

Dziś na Estadio Coliseum odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Getafe i Celtą Vigo, który zakończył się wynikiem 3-2. Spotkanie to przyciągnęło uwagę kibiców z całego kraju, a atmosfera na stadionie była gorąca i pełna napięcia od samego początku.

Gospodarze rozpoczęli mecz z determinacją, chcąc od pierwszych minut narzucić swój styl gry. Już w 41. minucie Borja Mayoral otworzył wynik spotkania, pokonując bramkarza Celtę Vigo i wpisując się na listę strzelców.

Przed przerwą Getafe podwyższyło prowadzenie, gdy w 45. minucie Jaime Mata skutecznie wykorzystał sytuację podbramkową i wpakował piłkę do siatki, sprawiając radość swoim kibicom.

Po zmianie stron to drużyna Celta Vigo zaczęła naciskać i szukać sposobu na odrobienie strat. W 71. minucie J. Strand Larsen zmniejszył dystans, zdobywając gola po asyście Javiera Manquillo.

Wydawało się, że goście przejmują inicjatywę, a w 85. minucie T. Allende wyrównał stan meczu, pokonując bramkarza Getafe. Niestety dla Celtę Vigo, radość z wyrównania nie trwała długo.

Na jedenaście minut przed końcem regulaminowego czasu gry, Mason Greenwood otrzymał żółtą kartkę, a chwilę później, w 89. minucie, to Jaime Mata zapewnił Getafe zwycięstwo. Jego trafienie na listę strzelców zapewniło drużynie triumf nad gośćmi z Celtą Vigo.

Spotkanie nie obyło się bez kartek. Renato Tapia z Celtą Vigo oraz Mason Greenwood z Getafe zostali ukarani żółtymi kartkami za swoje występ. Mihailo Ristić dołączył do nich w 82. minucie.

Pomimo starań obu drużyn, żadna z nich nie otrzymała czerwonej kartki. Mecz był pełen emocji do samego końca, a zwycięstwo Getafe cieszyło zarówno zawodników, jak i ich kibiców.

Teraz obie drużyny muszą skoncentrować się na kolejnych meczach. Dla Getafe czekają starcia z Villarreal, Barceloną i Las Palmas, podczas gdy Celta Vigo zmierzy się z Barceloną, Cadiz i Almerią. Czy obie drużyny utrzymają dobrą formę? Czas pokaże.