Strona fanów

Real Club Celta de Vigo

Real Betis - Celta Vigo, wynik 2-1

Spotkanie Real Betis kontra Celta Vigo zakończone wynikiem 2-1

W jednym z emocjonujących starć 31. kolejki La Liga, Real Betis oraz Celta Vigo zmierzyły się na boisku Estadio Benito Villamarín. Mecz, który odbył się 12 kwietnia o godzinie 19:00, dostarczył kibicom wiele niezapomnianych chwil. Po zaciętej rywalizacji to drużyna Real Betis wyszła zwycięsko, pokonując rywali 2-1. Pomimo wyniku na przerwę 0-0, druga połowa okazała się niezwykle emocjonująca, a decydujące trafienie padło na korzyść gospodarzy.

Mecz pomiędzy Celta Vigo kontra Rayo Vallecano 0-0

Dnia 2024-03-31 12:00 odbył się mecz między Celta Vigo i Rayo Vallecano zakończony wynikiem 0-0

W meczu 30. kolejki hiszpańskiej La Liga drużyny Celta Vigo i Rayo Vallecano zepchnęły się na remisową równowagę, nie potrafiąc pokonać się nawzajem na boisku Abanca-Balaídos. Mimo starań obu stron, spotkanie zakończyło się wynikiem 0-0, pozostawiając kibiców z żądzą emocji nienasycenionych. Mecz odbył się 31 marca 2024 roku o godzinie 12:00, a dziś, 2 kwietnia 2024 roku, jesteśmy świadkami relacji z tej starcia, które pozostawiło wiele do życzenia pod względem bramkowym.

Mecz Sevilla - Celta Vigo, wynik 1-2

Mecz Sevilla vs Celta Vigo zakończony wynikiem 1-2

Wczoraj, 17 marca 2024 roku o godzinie 13:00 czasu lokalnego, na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami Sevilla i Celta Vigo. Choć Sevilla objęła prowadzenie na przerwę, to ostatecznie to gracze z Vigo triumfowali, zwyciężając 2-1. Emocje sięgały zenitu, a kibice mogli być świadkami niezwykle dynamicznej rywalizacji w ramach 29. kolejki La Liga.

Real Madrid vs Celta Vigo, wynik 4-0

Spotkanie między Real Madrid i Celta Vigo zakończone wynikiem 4-0 dnia 2024-03-10 17:30 na obiekcie Estadio Santiago Bernabéu

Wczorajszy mecz pomiędzy Realem Madryt a Celtą Vigo w ramach 28. kolejki La Ligi zakończył się zwycięstwem gospodarzy ze stolicą Hiszpanii. Real Madrid pewnie pokonał Celtę Vigo 4-0 na Estadio Santiago Bernabéu. Drużyna prowadzona przez Zinedine'a Zidane kontrolowała przebieg spotkania od początku do końca, co zaowocowało komfortowym prowadzeniem 1-0 już na przerwie. Dzięki tej wygranej "Królewscy" umocnili swoją pozycję w tabeli La Ligi.

Celta Vigo - Almeria, wynik 1-0

Mecz Celta Vigo kontra Almeria, wynik 1-0

W ostatniej kolejce hiszpańskiej La Liga drużyna Celta Vigo podejmowała u siebie Almerię. Mecz rozegrany został trzy dni temu, o godzinie 20:00 na stadionie Abanca-Balaídos. Spotkanie zakończyło się minimalnym zwycięstwem gospodarzy 1-0, po bezbramkowej pierwszej połowie.

Mecz Cadiz vs Celta Vigo zakończony wynikiem 2-2

Cadiz kontra Celta Vigo, wynik spotkania: 2-2

W minioną sobotę, 25 lutego o godzinie 13:00, na Estadio Nuevo Mirandilla, drużyny Cadiz i Celta Vigo spotkały się w ramach 26. kolejki La Liga. Mecz ten obfitował w emocje aż do ostatniego gwizdka, kończąc się remisem 2-2. Pomimo prowadzenia Celty Vigo 1-0 na przerwę, Cadiz zdołał odrobić straty i zapewnić kibicom widowisko godne uwagi.

Celta Vigo vs Barcelona, wynik końcowy 1-2

Celta Vigo kontra Barcelona, wynik spotkania - 1-2

Wczoraj, 17 lutego 2024 roku, na stadionie Abanca-Balaídos w ramach 25. kolejki La Liga, odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami Celta Vigo i Barcelona. Spotkanie pełne emocji zakończyło się zwycięstwem Barcelony 2:1, mimo że na przerwę to piłkarze z Katalonii prowadzili 1:0. Mecz ten dostarczył kibicom wiele niezapomnianych momentów i decydującego gola, który zapadł w drugiej połowie.

Mecz pomiędzy Getafe vs Celta Vigo, wynik końcowy 3-2

Na stadionie Estadio Coliseum dnia 2024-02-11 13:00 odbyło się spotkanie między Getafe oraz Celta Vigo zakończone wynikiem 3-2

Wczoraj, 11 lutego, na Estadio Coliseum odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Getafe i Celtą Vigo w ramach 24. kolejki La Ligi. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Getafe 3-2 po widowiskowej rywalizacji, która dostarczyła kibicom wiele niezapomnianych emocji. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2-0 na korzyść gospodarzy, a ostateczny wynik został ustalony dopiero w końcowych minutach starcia.

Mecz pomiędzy Osasuna - Celta Vigo 0-3

Mecz Osasuna vs Celta Vigo, wynik końcowy 0-3

Witajcie kibice piłki nożnej! Dziś przygotowaliśmy dla Was relację z niedawnego starcia pomiędzy drużynami Osasuna i Celta Vigo, które odbyło się 4 lutego o godzinie 15:15 na Estadio El Sadar. Czytajcie dalej, aby dowiedzieć się, jakie wydarzenia miały miejsce na boisku.

Celta Vigo vs Girona 0-1

Celta Vigo - Girona, wynik spotkania: 0-1

W dniu 28 stycznia 2024 roku na stadionie Abanca-Balaídos odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Celta Vigo i Girona. Spotkanie należało do 22. kolejki ligi La Liga, a ostateczny wynik to 0-1 na korzyść zespołu Girona. Wynik na przerwę również wskazywał prowadzenie Girona 0-1.

Przegląd relacji

Najlepszy trening cardio, który spala najwięcej kalorii

Trening kardio jest niezbędny do spalania tłuszczu, utraty wagi i utrzymania zdrowego stylu życia. Nie oznacza to jednak, że wszystkie ćwiczenia kardio są sobie równe. W zależności od rodzaju treningu cardio, który wybierzesz, możesz spalić od 250 do 1000 kalorii na godzinę. Ilość kalorii spalonych podczas treningu ma bezpośredni wpływ na to, jak szybko zauważysz rezultaty i jak szybko będziesz mógł wrócić do normalnego trybu życia po wakacjach lub przerwie od ćwiczeń. Najlepszym sposobem na zoptymalizowanie spalania kalorii podczas sesji cardio jest wybieranie ćwiczeń, które w jak największym stopniu podnoszą tętno powyżej tętna spoczynkowego, co prowadzi do zwiększonego wydatkowania energii. Pomoże Ci to schudnąć szybciej i skuteczniej niż inne rodzaje treningu cardio.

Więcej…

Celta Vigo vs Real Betis, wynik 0-0

Pierwsza połowa spotkania między Celta Vigo a Real Betis zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.